Ellington murrab trükitarkvaraga välisturgudele

Igaüks, kes täna ostab trükiseid erinevatelt trükifirmadelt, kulutab tohutult aega hindade ja muude tootmistingimuste saamiseks ja haldamiseks. Trükiagentuuri Ellington loodud tarkvara iOnPrint aitab just seda probleemi lahendada.

iOnPrint eesmärk on laieneda välisturgudele, mis tähendab, et liitunud trükikodadel on võimalus hõivata uusi turge ja kliente eksporttegevusele suuri summasid panustamata.

iOnPrint on tarkvaralahendus, mis lihtsustab tootmise hinnastamist ja tellimist ning lubab trükipakkumise koostada vaid mõne hetkega. Loodud platvormil saab hallata kõiki teenusetüüpe alates trükiettevalmistusest, trükist kuni järeltöötluseni, isegi jaotust.

iOnPrint annab võimaluse planeerida trükitöö ise, ilma trükikoda segamata ja seda kõike vaid mõne hetkega. Saame keskenduda oma klientidele, et pakkuda neile maksimaalselt head kliendikogemust ja trükilahendust”, selgitab Ellingtoni partner Eero Pank.

“Me ei taha, et Ellingtoni meeskonnas tegeleb keegi igapäevaselt korduvate rutiinsete tegevustega, mida saab automatiseerida. Tarkvara vähendab inimese tehtavaid vigu ja kulusid. Loodud platvorm on ülesannete täitmisel kiirem ja efektiivsem. Projektijuhid saavad lisaaega mõtestatud töö tegemiseks, saavad panustada kliendisuhtlusesse ja loomingusse,” lisab Pank.

iOnPrint puhul ei ole tegemist trükiste online-tellimiskeskkonnaga. Ei ole lõputuid eelsisestatud tooteid ja hinnakirju. Loodud algoritmid võimaldavad trükikodade poolt sisestatud parameetrite abil arvutada hinna ja planeerida toote, kaasates valimisse vaid need trükikojad, kes vastavad kõikidele esitatud tehnilistele nõuetele.

Lahendusega luuakse lisandväärtust kogu sektoris, tõuseb ressursi kokkuhoid kõikides agentuurides ja trükikodades, kes võtavad lahenduse kasutusele.

Trükikodade jaoks kaob ära ressursimahukas müügiprotsess, kuid säilib võimalus ise oma hinnapoliitikat kujundada ja juhtida. Kliendi jaoks tähendab see võimalust kaaluda erinevaid trükilahenduse alternatiive. Täpne ja kiire hinnastamine võimaldab tellijal trükiseid täpsemalt eelarvestada ja planeerida.

Tänaseks on iOnPrint platvormiga liitunud trükipartnerid nii Eestist kui mujalt. Huvi trükitootmise tellimise automatiseerimisplatvormi vastu on väga suur ka naaberriikides.

iOnPrint eesmärk on laieneda välisturgudele, mis tähendab, et liitunud trükikodadel on võimalus hõivata uusi turge ja kliente eksporttegevusele suuri summasid panustamata. iOnPrinti väljaspool Eestit tutvustades turundame tegelikult kogu Eesti trükitööstust.

Vaata lähemalt


10.01.2020 • Ellington