Kolisime Noblessnerisse!

Töötame sellise hooga, et toad jäävad kitsaks ja laed madalaks. Seepärast kolisime märtsi alguses uude nooblisse kohta ja jagame ruume Nobel Digitaliga Noblessneris aadressil Staapli 4.

Digimeediaagentuuri Nobel Digital personalijuht Agne Sokolov ütleb, et neil on uute toredate naabrite üle hea meel. Plaan on kindlasti ka koostööd teha ning mõnusas mereäärses kontoris lähemalt tuttavaks saada, kui olukord taas kontoris kõigil korraga reaalselt kohtuda võimaldab.
Aga seniks meile võib Noblessnerisse privaatselt külla tulla, kui lepime eelnevalt aja kokku ja täpsustame, et kellelgi haigusnähte poleks.

Koloriitsed kujud
Uues kohas on tore, aga mõnest asjast on kahju ka. Peamiselt Tanki üliägedast kollektiivist, kellega me iga päev koostööd tegime, aga ka hinges kokku kasvasime. Vot sellised olime me koos!

Ühiseid aegu Veerenni majas võtab Tanki juht Joel Volkov kokku nii:
,,Ega alguses ju ei kujutanudki ette, mis see Ellington on. Õnneks selgus, et väga aktiivsed ja nutikad tegelased. Super tiim, kes töötab ümber ühe laua koos – eks nad sellepärast üksteist nii hästi mõistavad, et kogu aeg peavad üksteise mõtteid ka tahtmatult kuulama. Teistpidi erinevad tüübid, kel igaühel oma identiteet, korralik gradient introvertsusest ülima ekstoverstuseni.
Klientidega suhtlus on neil tihe nagu igapäevane piimaring. Kui nii isiklikku ja hoolivat lähenemist kohtaks igas ettevõttes, oleks elu palju toredam.
Initsiatiivi ja pealehakkamise mõttes on nad kraadiga tegelased, hakkan igatsema nende nakkavat eeskuju!‘‘

Koostöö viib edasi
,,Äriliselt on ka koostöö edukas olnud. Nutikate lahenduste puhul saab nende peale kindel olla, ampluaa on ääretu. Ega muidugi ainult empaatiaga äri ei aja. Loeb meie sarnane arusaam ärist. Ja naljaga pooleks – vahel tundub hindu vaadates, et äkki on arvutuskäigust mõni asi välja unenud, aga eks nende kogemuse pealt on tempo nii kõrge, et nad oskavadki teha ülilahedaid asju väga mõistliku hinnaga. Kliendid, kes nendega koostööd tegema hakanud, siit enam ära ei jookse. Meile imponeerivad väga nende digiarendused, eelkõige pakkumiste saamise automatiseerimine. Me ei uskunud, et trükivaldkonnas saab ära teha midagi sellist, mis digitaalses maailmaski ei õnnestu! On hea meel näha, et Ellington otsib valdkondade üleseid lahendusi ja ei jää kinni sellesse, et vahendada ainult asju, mida trükkida saab,‘‘ lisab Tanki tiim.
Me jääme omakorda Tanki inspireerivat seltskonda igatsema.
Valime endale targu alati koostööpartnereid, kes on andekad inimesed ja lõpuks jõuab asi enamasti suure sõpruseni.

Aga see kõik on Ellingtoni koostöös Tankiga koma, mitte punkt. Ja meie koostöö jätkub kõigi huvilistega lokatsioonist hoolimata!
Pidage siis meeles – leiate Ellingtoni nüüd Staapli 4 Noblessneris!

  


17.03.2021 • Ellington