Kolm sammu, kuidas kohe Ellingtoni iseteenindust kasutama hakata

Vebinaridele augustis ja septembris saad registreeruda siin

Oleme juba kirjutanud oma blogis nii pilveteenuste mugavusest kui ka sellest, miks arendasime välja trükiste tellimise protsessi kiirendamiseks ja mugavamaks muutmiseks Ellingtoni iseteeninduse. See on ekstra mugav tööriist kõigile ettevõtetele, kes turundusmaterjale tellivad.

Revolutsioon trükitööstuses

Meie Ellingtonis usume, et innovatsioon viib edasi ja trükiste tellimine võiks olla lihtne, mugav ning miks mitte isegi lõbus tegevus! Esmakordselt Eestis saab nüüd trükiseid ise välkhankena hinnastada ja tellida otse veebist – kordades kiiremini ja mugavamalt kui postiljoni, telefoni või mailiga. Ellingtoni võrgus on üle 200 trükipressi, mille taustal meie poolt detailideni läbimõeldud täisteenus ning 25-aastane kogemus trükivallas. Meie ainulaadne tarkvara muudab trükitööstuse olemust, sest tellimine, protsessi jälgimine ja logistika on lihtsam kui kunagi varem.

Kliendid meist

Ellingtoni trükiplatvorm on muidugi seda parem, mida rohkem seda kasutatakse. Nii oleme küsinud neilt, kes juba otse iseteenindusest tellivad, mis neile selle juures meeldib. Üksmeelselt kiidetakse kõige rohkem märkimisväärset aja kokkuhoidu! Trükiste tellimine on nüüd sama ülevaatlik ning mugav kui takso või toidu koju tellimine. Teiseks tuntakse rõõmu sellest, et Ellingtoni iseteenindus toimib ka arhiivina, kogu tellimuste ajalugu on kenasti ühes kohas. Ja logistika – ka selle organiseerime sinu eest ükskõik kuhu siin planeedil!

Ellingtoni iseteeninduse kasutama hakkamiseks on vaid mõned lihtsad sammud!

  1. Liitu meie järgmise vebinariga! Nii on mugav Ellingtoni pilveteenusest ülevaade saada ja meie teeme paarikümne minutiga lihtsate näidete varal selgeks, kuidas sina kohe trükiseid tellida saaksid.
  2. Lepi meiega kokku personaalne Zoom. Nii saame arutada just sinu ettevõtte soove ja vajadusi ning kogu sinu tiim saab korraga ,,pardale’’.
  3. Meil on alati hea meel kokku saada! Saame kohtumisel samm sammult tellimisprotsessi läbi arutada ja küsimustele vastused anda. Võibolla sünnib kohtumisel ka hoopis uusi ning ägedaid ideid, millega Ellington veel aidata saab.

Meie igatahes ootame sind Ellingtoni iseteenindusega liituma!

Vebinaridele augustis ja septembris saad registreeruda siin

Kui soovid personaalset konsultatsiooni, kontakteeru oma kliendihalduriga või kirjuta allan@ellington.ee.


10.04.2023 • Ellington