Kuidas valgus reklaami sisse saab?

Kui teie ütlete valgusreklaam, mõtleme meie juba siit edasi: valgustähed, valguskastid, mahulised tähed, valguskangas, neoontorud … Ühe mõiste alla mahub väga palju lahendusi, alates sellest, milline kujundus ja materjal kõige paremini antud kohta sobib, lõpetades sellega, kuidas valgust suunata.

Isegi kui tehnilised nõuded panevad mõnikord loomingulisele lennukusele oma piirid, on valgusreklaami võimalused ääretult avarad. Valgusreklaam võib olla kümnete ruutmeetrite suurune kõnekas pind linnaruumis või pisike maitsekas tähis ukse kõrval. Teadmised, kuidas valgusreklaam mõjub eri kõrgustel, kui nähtav on see öösel ja millisena tajume seda päeval, tuleb ainult pikaajalise kogemusega.

Jana Antonova on üks Ellingtoni esimesi töötajaid, meie tiimi toob ta valgust juba kuus aastat. Kokku on Jana valgusreklaamiga tegelenud aga lausa 12 aastat, seega on kahtlemata tegu ühe tugevaima eksperdiga selles vallas. Põhimõtteliselt ei ole liialdus öelda, et pole midagi, mida Jana valgusreklaamist ei teaks. Ja kui tõesti keegi peaks välja mõtlema midagi, mida ta veel ei tea, siis uurib ta selle ülima põhjalikkusega välja.

Mida peaks enne valgusreklaami tellimist teadma ja silmas pidama?

Jana soovitab: ,,Alati tasub meiega aru pidada ja küsida, Ellingtonil on nii ohtralt kogemusi, et see aitab algsest ideest kindla peale hea tulemuseni jõuda. Esteetika on oluline, isegi kui midagi on lubatud, ei pea kõiki võimalusi ära kasutama, tähtis on leida sobivad materjalid ja toonid. Juba enne kavandite tegemist saame tehnilise nõuga toeks olla, näiteks väga väikestele eraldi logoelementidele ei pruugi saada valgustust lisada. Samuti on erinevaid lahendusi eest- ja tagant valgustuse ning mitmete muude tehniliste aspektide osas, mida klient ei pruugi üldse teada, aga meie oskame juba eos neid võimalusi arvestada.‘‘

Sushi .jpg

kaitseressursid.jpg


02.09.2021 • Ellington