Oma ettevõtte jaoks loodud pilveteenused teevad sinu elu lihtsamaks

Kujuta ette, et peaksid iga ülekande pärast minema panka kohale ja lisaks säilitama kõiki tšekke, arveid ning maksekorraldusi paberil! Aga kuidas oleks, kui peaksid pidama oma sularahamaksete osas ise järge, kui tahad teada, palju su raha kontol alles on? Või minema jälle ekstra panka, hoiuraamat näpus? See polegi nii ammune aeg, kui asjad veel just sedamoodi käisid.

Kõik läheb pilve!

Täna elame virtuaalserverite ja võrguteenuste maailmas. Nüüd tunduvad need ainuvõimalikud viisid infot hankida, töödelda ja talletada. See kõik on nii loomulik ning me reeglina isegi ei mõtle sellest, et meediakanalid, sotsiaalmeedia, voogedastusplatvormid ning mitmed teenused toimivad just tänu pilvelahendustele. Nii määravadki digipilved sisuliselt inimese ja tehnoloogia igapäevased suhted.

Algoritm toob kokku teenuste info

Olevalt valdkonnast ja äri spetsiifikast on algoritmid teenuste taga erinevad. Kui mõtleme näiteks mõnele kindlustusega tegelevale maaklerfirmale, siis on fookuses klient, kellele pakutakse erinevate kindlustusfirmade tooteid ja teenuseid. Nad ei tee loomulikult eraldi päringuid, vaid nende platvormi algoritmis on sees erinevate kindlustusfirmade kindlustuspakkumised juba koos tingimuste ning hindadega. Inimene saab sellele platvormil oma andmed sisestades kohe vastuseks variandid, mille seast ise sobivaim leping välja
valida ja kohe ka sõlmida.

Nii ongi pilvepõhiste teenuste puhul nende suureks eeliseks lihtsus ja läbipaistvus. Ei mingeid hinnapäringuid ega tüütut vastuste ootamist. Isegi erilisi teadmisi valdkonnast pole vaja, pilve koguneb piisavalt eelinfot, mis õigeid otsuseid teha aitab.

Ellingtonil on hea meel olla Eestis trükivallas esimene, kes trükiste tellimiseks oma algoritmi loonud. Ellington+ võib hetkel olla vabalt kõige uuenduslikum ning ainulaadsem trükiplatvorm. Meie süsteemi taga pole mitte staatilised hinnakirjad ega standardtooted, vaid paarkümmend erinevat trükimasinat, kuhu innovaatiline tehnoloogia sinu töö sujuvalt sobivuse järgi planeerib ja vastavalt algoritmile neid hinnastab. Sinu kontakt Ellingtonist sisestab kõik vajalikud standartooted ning edaspidi saad ise muuta koguseid ja seeläbi hindu mugavalt võrrelda. Kogu protsessi eest vastutab
ja tööde sujuvat liikumist kontrollib loomulikult ikka Ellington.

Pilved loovad süsteemi ja tunnevad ajalugu

Me ei pruugi mäletada, palju kui suur oli meie elektriarve 10 aastat tagasi või mitu korda sõitsime eelmisel aastal Bolti taksoga, aga pilvesüsteemis on kogu meie teenuste ja tellimuste ajalugu kirjas. See aitab meil oma kuludel silma peal hoida, aga muidugi ka teenusepakkujal personaalseid pakkumisi teha. Mõlematpidi tulevad abiks andmed, mida saame hõlpsasti võrrelda ja analüüsida ning kokkuvõtte targemaid otsuseid teenusepakkujate valikul teha.

Kasutajamugavus ning aja kokkuhoid

Kuigi virtuaalsed süsteemid on nähtamatud ja kiired, on nende taga hulga inimtööd. Võrguteenuse välja arendamine võib võtta aastaid ning muudatusi ja täiendusi on vaja teha kogu aeg. Tänu sellele on aga meie e-teenuste kasutamine imelihtne. Kasutajamugavuse testimise ja arendamise pealt ettevõtted kokku ei hoia, küll aga säästavad nutikad pilvepõhised teenused iga päev väga palju meie isiklikku ning töist aega.


01.02.2023 • Ellington