Andsime iseteeninduses arveldamise robotile

Enamik Ellingtoni kliente juba kasutab meie iseteenindust – trükiste tellimiskeskkonda, mis teeb kogu protsessi kiiremaks, näitab kohe hinda ja laseb tellida, kuhu soovid. Ilma tarbetute mailide,  kõnede ja muu sebimiseta. 

Siit-sealt kostus siiski kommentaare: “Olgu, tellimine ja arhiiv tõesti toimivad. Aga arved? Miks peab arvetega eraldi tegelema?”

Kuulasime kliente ja partnereid – ning panime roboti enda ja sinu eest tööle!

Kõik arved nüüd ühes kohas
Ellingtoni poolt väljastatud arveid saab nüüd paari klikiga iseteeninduses näha ja alla laadida. Ära jääb igakuine arvete kaevamine oma kirjakastis – et kas unustasin maksta, läks spämmi või pole üldse kätte saanud.

Arve ja tellimus on seotud. Saad kohe näha, kas mingi arve eest on tasutud või mitte, millal on maksetähtaeg ja kas see on kogemata ületatud.

Automaatne ostuarvete kontroll
Miks teha käsitsi! Ostuarvete kontrollimine ja mitmed teised arvetega seotud tüütud tegevused toimuvad nüüd tagataustal iseseisvalt.

E-arved vähendavad tööd ja vigu
Võtsime kasutusele e-arved, vähendades sellega oma partnerite töötunde, võimalikke vigu ning nendega tegelemise vaeva. Robot on numbritega parem kui inimene.

Aitäh, EAS
Edastame siinkohal suure tänu EAS-ile, kes tasus poole iseteeninduse arenduskuludest. Soovitame kõigil innovatiivselt mõtlevatel ettevõtetel hoida EASi-i toetusmeetmetel silm peal. Nii saab tehtud mõni projekt, mis on oluline sinu ettevõttele, ja võimalik, et ka Eestile või kogu maailmale. Julget pealehakkamist!


08.02.2024 • Ellington